Alienware - Herşey Oyun İçin

TASARIM

 

Sınırları Aşın

Alienware™ M11x dizüstü oyun bilgisayarıyla istediğiniz zaman istediğiniz yerde oyun keyfini yaşayabilirsiniz. 2,01 kg.'dan daha hafif olan (başlangıç) ağırlığı ile M11x en yeni oyunları çalıştırmak için gerekli gücü sunar. 38 cm (15") altı dizüstü bilgisayarların oyun özelliklerini yeniden tanımlar.

Tümleşik grafik kartına geçiş yaparak pil ömrünü uzatabilir veya üstün bir oyun deneyimi için 1 GB NVIDIA® GeForce® GT 335M bağımsız grafik kartını etkinleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Taşınabilir güç

İsteğe bağlı Intel® CoreTM 2 Duo işlemci iki üstün özelliği bir arada sunar: Yüksek performans ve düşük güç tüketimi. Aynı anda oyun oynayın, multimedya uygulamalarını kullanın ve günlük işlerinizi yapın.

 

 

Yeni nesil bellek

Daha yüksek hız ve bant genişliği sunmak üzere tasarlanan güçlü yeni nesil işlemcileri destekleyecek şekilde üretilmiş olan DDR3 bellekle yok edin ve ele geçirin.

 

 

 

 

 

 

 

Işınlanmaya Hazır Olun

M11x, 38 cm (15") dizüstü bilgisayarın grafik gücünü daha kolay taşınabilir olan 28 cm (11") form faktöründe sunar. Güçlü NVIDIA® GeForce® GT 335M2 GPU ile her yerde yüksek tanımlı oyun keyfini yaşayabilirsiniz. Crysis, Left 4 Dead™ 2 ve Call of Duty® 4: Modern Warfare 2'nin de aralarında bulunduğu oyunları yüksek kare hızlarıyla oynayın. Umarız adrenalin patlamasından hoşlanıyorsunuzdur. Bununla çok sık karşılaşacaksınız. Her biri birbirinden iyi puanlar şöyle:

  • 3DMark 06 Puanı 6.100'ün üzerinde
  • 3DMark Vantage Performans Puanı 2.590'ın üzerinde
  • 3DMark Vantage Extreme Puanı 1.180'in üzerinde

Üstün Yüksek Tanım Özellikleri

Tüm ayrıntıları ister 720 p HD 29 cm (11,6") geniş ekran LCD monitörde (1366x768 çözünürlük) isterseniz de HDMI veya DisplayPort video çıkışına bağlayabileceğiniz büyük ekranınızda görüntüleyin.

Ayrıntılara Verilen Önem

Agresif hatları bu dizüstü oyun bilgisayarının hızı ve taşınabilirliği konusunda ipuçları verir. Tasarımı dikkatleri üzerine toplarken içinde barındırdığı gücün büyüklüğünü gösterir. Kozmik Siyah ve Ay Gümüşü renk seçeneklerine sahip kasa özel AlienFXTM Aydınlatmalı klavye ile tamamlanır.

Web Kamerası

1,3 MP web kamerası ve dijital mikrofon ile web üzerinde yayın yaparken kablosuz bağlantı özellikleriyle hemen her yerden internete erişin.

Lazer Kabartmalı Plaka

Yeni Alienware™ M11x'inizin arkasını çevirerek bu bilgisayarın size özel olduğunu gösteren lazer kabartmalı kimlik plakasına bakın.

 

Her Yere Gelecek Şekilde Tasarlandı

Tam da zafer kazanmak üzereyken oyunun bitmesini istemezsiniz. Bu nedenle M11x, NVIDIA® Optimus® ve SSD teknolojisiyle kullanıldığında 7 saat 46 dakikaya varan pil ömrü sunar!

 

 

 

 

Komuta Merkeziniz

Alienware™ Command Centre, AlienFX™ aydınlatma efektleri yazılımı ve AlienFusion güç yönetim sistemi dahil olmak üzere özel uygulamalara ve denetimlere sezgisel ve kullanıcı dostu erişim sağlar. Güncellemeler ve yeni sürümler Command Centre uygulamasına doğrudan indirilerek M11x'inizde yapacağınız değişiklikler ve kişiselleştirmeler için sürekli gelişen bir araç sunar.

AlienSense™ — Bu yüz tanıma yazılımı, biyometrik ölçümler yapıp bunları doğrulamak için M11x’in web kamerasından yararlanarak, kullanıcının kimliğini belirlemek üzere yazılı bir şifre gibi çalınması veya taklit edilmesi imkansız pek çok farklı özellik tanımlar.